Přístrojová lymfodrenáž s kosmetikou
Wheyergans High Care Cosmetics

Cvičení na VIBROSTATION

Cvičení na VIBROSTATION

Cvičení, které může mít stejný účinek jak hodina v posilovně. Na strojích Vibrostation můžete cvičit takřka bez námahy. Vysoce efektivní vibrace vám formují svaly, posilují tělo i celý stabilizační systém, a dokonce mají díky okysličování krve a odstraňování toxinů z těla pozitivní efekt i na vrásky a celulitidu. Na cvičení se nemusíte ani převlékat, při lekcích se téměř nezapotíte.

Pomocí vibrací se procvičí téměř 100% svalů v těle, na rozdíl od konvenčních tréningových metod, které dosahují pouze 40 - 55%. Cvičení vyžaduje jen velmi malou námahu a nevyvolává u uživatele pocení, což z něj činí ideální trénink, který vám umožní věnovat se své běžné činnosti s minimálními komplikacemi. 15 min. cvičení na vibrostation odpovídá 1 hodině cvičení v tělocvičně a můžete pomocí něj spálit až 350 kalorií.

Přínosy - zkrácení doby tréninku, kvalitnější trénink, trénink s menší námahou, pomáhá při problémech s celulitidou, posiluje svaly, zlepšuje krevní oběh, zvyšuje hustotu kostí, snižuje hladinu tuků v těle, zvyšuje hladinu hormonu serotoninu, zvyšuje hladinu kolagenu, zlepšuje základní metabolismus, zlepšuje tvorbu hormonů, zlepšuje ohebnost, zlepšuje koordinaci, zvyšuje práh bolesti / uvolnění od bolesti, zlepšuje pružnost svalů, zlepšuje celkový zdravotní stav, snižuje tlak na klouby, zvyšuje hladinu testosteronu, zlepšuje rovnováhu a zlepšuje kvalitu pleti.

Doporučujeme, abyste se dříve, než začnete vibrostation používat, poradili s lékařem, zda se u vás nevyskytuje zejména některá z následujících kontraindikací: těhotenství, akutní žilní trombóza, kardiovaskulární onemocnění, umělé/syntetické klouby, nádorové onemocnění, epilepsie, kýla, těžká cukrovka, těžké migrény, nedávné rány po chirurgickém zásahu, nově implantované cizí materiály např. svorky, šrouby, čerstvě zavedené nitroděložní tělísko, umělé končetiny, klouby.

Standardní cena za (30 min.) je 150,- Kč a při zakoupení permanentky (10 lekcí) je cena za lekci 100,- Kč.
© 2010 www.Lymfodrenaz.cz